Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 305/45R22 118V XL Eurus 07 Fronway літо
Fronway Eurus 07 — літня асиметрична шина для легкових автомобілів. Особливості моделі Eurus 07 - відмінне зчеплення на сухих і мокрих поверхнях, покращує керованість та може забезпечити тривалий термін експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fronway |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 45 |
| Індекс швидкості | V |
| Індекс навантаження шини | 118 |
| Посадковий діаметр шини | 22" |
| Ширина шини | 305 мм |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 22" |
| Індекс навантаження | 118 |
| Сезон шини | річна |
| Навантаження | 1320 |
| Профіль шини | 45 |
| Швидкість | 240 |
| Тип шини | легкова |
| Рекомендований | Немає |
| Вісь застосування | <> |
| XL | Да |
| Омологація | <> |
| FR | Немає |
| Шип | Немає |
| C | Немає |
| RunFlat | Немає |
| Мінімальна кількість | 1 |
| Акція | Немає |
| Мoдель | Eurus 08 |
- Ціна: 5 400 ₴


