
АКБ LiFePO4 Kage LFP-24-100EV 25.6V 100Ah 2.56KWh 2560Wh (BMS100) пластиковий корпус
17 697 ₴
- Готово до відправки
- +380 (50) 299-43-58Олег
АКБ LiFePO4 Kage LFP-24-100EV 25.6V 100Ah 2.56KWh 2560Wh (BMS100) пластиковий корпус
Акумулятор Kage 24100 LiFePO4 – це високоефективний літій-залізо-фосфатний акумулятор для безпечного та тривалого зберігання енергії з високою ефективністю. Акумулятор Kage 24100 LiFePO4 має BMS (Battery Management System), який забезпечує повний захист акумулятора від перезаряджання, перезавантаження та короткого замикання, оскільки безпека використання є найважливішою характеристикою будь-якої акумуляторної батареї. Акумулятор Kage 24100 LiFePO4 відповідає стандарту, а також має широкий діапазон температур від 0 ℃ до 45 ℃. Використання акумулятора Kage 24100 LiFePO4 забезпечує значне накопичення енергії. Експлуатація акумулятора дозволяється у житлових приміщеннях. Акумулятор Kage 24100 LiFePO4 сумісний з більшістю автономних та гібридних інверторів. Технічні характеристики акумулятора Kage 24100 LiFePO4:
*Виробник Kage
*Тип АКБ LiFePO4
*Номінальна напруга: 25,6 V
*Ємність: 100 Ah / 2560 Wh
*Діапазон робочої напруги: 20.0 V – 29.2 V
*Стандартний струм заряду АКБ: 20 A
*Максимальний струм заряду АКБ: 100 A
*Стандартний струм розряду АКБ: 20 A
*Максимальний струм розряду АКБ: 100 A
*Робоча температура: от 0 ℃ до 45 ℃
*Кількість циклів: ≥3000 (0.5C, 25℃, 80% DOD)
*Розміри товару: 522 x 239 x 218 мм
*Розміри товару в упаковці: 532 x 249 x 228 мм
*Вага: 22 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 3000 циклів заряду |
| Напруга | 25.6 В |
| Струм заряду | 20 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 532 мм |
| Висота | 249 мм |
| Ширина | 228 мм |
| Вага | 22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина АКБ | 522 |
| Мінімальна кількість | 1 |
| Висота АКБ | 216 |
| Акція | Немає |
| Рекомендується | Немає |
| Ємність АКБ | 100 Ah / 2560 Wh / 2,56 KWh |
| Наявність монітору | Немає |
| Наявність Bluetooth | Немає |
| Напруга DC, V | 25,6 V |
| Наявність Wi-Fi | Немає |
- Ціна: 17 697 ₴

