
АКБ LiFePO4 Kage LFP-12-200EV 12.8V 200Ah 2.56KWh 2560Wh (BMS100) пластиковий корпус
16 584 ₴
- Готово до відправки
- +380 (50) 299-43-58Олег
АКБ LiFePO4 Kage LFP-12-200EV 12.8V 200Ah 2.56KWh 2560Wh (BMS100) пластиковий корпус
Акумулятор Kage 12200 LiFePO4 – це високоефективний літій-залізо-фосфатний акумулятор для безпечного та тривалого зберігання енергії з високою ефективністю. Акумулятор Kage 12200 LiFePO4 має BMS (Battery Management System), який забезпечує повний захист акумулятора від перезаряджання, перезавантаження та короткого замикання, оскільки безпека використання є найважливішою характеристикою будь-якої акумуляторної батареї.
Акумулятор Kage 12200 LiFePO4 відповідає стандарту, а також має широкий діапазон температур від 0 ℃ до 55 ℃.
Використання акумулятора Kage 12200 LiFePO4 забезпечує значне накопичення енергії. Експлуатація акумулятора дозволяється у житлових приміщеннях.
Акумулятор Kage 12200 LiFePO4 сумісний з більшістю автономних та гібридних інверторів.
Технічні характеристики акумулятора Kage 12200 LiFePO4:
*Виробник Kage
*Тип АКБ LiFePO4
*Номінальна напруга: 12,8 V
*Ємність: 200 Ah / 2560 Wh
*Діапазон робочої напруги: 10.0 V – 14.6 V
*Стандартний струм заряду АКБ: 20 A
*Максимальний струм заряду АКБ: 100 A
*Стандартний струм розряду АКБ: 20 A
*Максимальний струм розряду АКБ: 100 A
*Робоча температура: от 0 ℃ до 45 ℃
*Кількість циклів: ≥3000 (0.5C, 25℃, 80% DOD)
*Розміри товару: 522 x 239 x 218 мм
*Розміри товару в упаковці: 532 x 249 x 228 мм
*Вага: 22 кг
*Гарантія: 6 місяців
Звертаємо ВАШУ УВАГУ, на те, що заряджання акумуляторів LiFePO4 звичайними зарядними пристроями, НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ. Використовуйте зарядний пристрій, призначений спеціально для LiFePO4 акумуляторів!
Використання несумісного зарядного пристрою може призвести до небажаних наслідків та скасування гарантії на акумулятор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 3000 циклів заряду |
| Напруга | 12.8 В |
| Струм заряду | 20 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 522 мм |
| Висота | 239 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Вага | 22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина АКБ | 522 |
| Мінімальна кількість | 1 |
| Висота АКБ | 216 |
| Акція | Немає |
| Рекомендується | Немає |
| Ємність АКБ | 200 Ah / 2560 Wh / 2,56 KWh |
| Наявність монітору | Немає |
| Наявність Bluetooth | Немає |
| Напруга DC, V | 12,8 V |
| Наявність Wi-Fi | Немає |
- Ціна: 16 584 ₴

