
АКБ LiFePO4 Kage LFP-51300 51.2V 300Ah 15.36KWh 15360Wh (BMS150) підлогова
70 454 ₴
- Готово до відправки
- +380 (50) 299-43-58Олег
АКБ LiFePO4 Kage LFP-51300 51.2V 300Ah 15.36KWh 15360Wh (BMS150) підлогова
Акумулятор Kage 512300 LiFePO4 – це високоефективний літій-залізо-фосфатний акумулятор для безпечного та тривалого зберігання енергії з високою ефективністю. Акумулятор Kage 512300 LiFePO4 має BMS (Battery Management System), який забезпечує повний захист акумулятора від перезаряджання, перезавантаження та короткого замикання, оскільки безпека використання є найважливішою характеристикою будь-якої акумуляторної батареї.
Акумулятор Kage 512300 LiFePO4 відповідає стандарту IP21, а також має широкий діапазон температур від 0 ℃ до 60 ℃.
Використання акумулятора Kage 512300 LiFePO4 забезпечує значне накопичення енергії. Експлуатація акумулятора дозволяється у житлових приміщеннях.
Акумулятор Kage 512300 LiFePO4 сумісний з більшістю автономних та гібридних інверторів.
Технічні характеристики акумулятора Kage 512300 LiFePO4:
*Виробник Kage
*Тип АКБ LiFePO4
*Номінальна напруга: 51,2 V
*Ємність: 300 Ah / 15360 Wh
*Діапазон робочої напруги: 44.8 V – 57.6 V
*Стандартний струм заряду АКБ: 100 A
*Максимальний струм заряду АКБ: 150 A
*Стандартний струм розряду АКБ: 100 A
*Максимальний струм розряду АКБ: 200 A
*Робоча температура: от 0 ℃ до 60 ℃
*Кількість циклів: ≥8000 (0.5C, 25℃, 80% DOD)
*Розміри товару: 740 x 470 x 250 мм
*Розміри товару в упаковці: 1060 x 720 x 440 мм
*Раз'єми: CAN / RS485
*Вага: 130 кг
*Гарантія: 6 місяців
Вбудований LCD екран із зазначенням рівня заряду акумулятора.
Звертаємо ВАШУ УВАГУ, на те, що заряджання акумуляторів LiFePO4 звичайними зарядними пристроями, НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ. Використовуйте зарядний пристрій, призначений спеціально для LiFePO4 акумуляторів!
Використання несумісного зарядного пристрою може призвести до небажаних наслідків та скасування гарантії на акумулятор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 300 А. г |
| Напрацювання | 8000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 100 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1060 мм |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 130 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина АКБ | 250 |
| Мінімальна кількість | 1 |
| Висота АКБ | 740 |
| Акція | Немає |
| Рекомендується | Немає |
| Ємність АКБ | 300 Ah / 15360 Wh / 15,36 KWh |
| Наявність монітору | Да |
| Наявність Bluetooth | Да |
| Напруга DC, V | 51,2 V |
| Наявність Wi-Fi | Да |
- Ціна: 70 454 ₴

