Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 215/70R16 100H FR CrossContact H/T Continental літо
Continental CrossContact H/T — літня шина, яка характеризується особливим малюнком протектора та гарантує відмінний баланс під час експлуатації. Продуктивність покришки CrossContact H/T залишається високою на будь-якому дорожньому покритті й не залежить від погодних умов. Модель CrossContact H/T забезпечує комфортне та плавне пересування, що помітно поліпшує керованість транспортним засобом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Чехія |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 100 |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 215 мм |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
- Ціна: 6 596 ₴


