Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 275/65R17 115T Roadpower H/T 79 Fronway літо
Літня шина Fronway Roadpower H/T (Highway Terrain) встановлюється в пікапах та позашляховиках. Найбільшою ефективністю відрізняється на асфальтованих дорогах, будучи моделлю категорії High Terrain. Характеризується покращеними зчіпними властивостями на мокрому покритті, малою шумністю та тривалим терміном служби.
Особливості шини Fronway Roadpower H/T (Highway Terrain):
- велика кількість ламелей збільшує стійкість на мокрому покритті;
- завдяки оптимізованому розташуванню блоків протектора шина комфортна у керувані;
- Високий акустичний комфорт за рахунок розташування протекторних елементів зі змінним кроком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fronway |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | T |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шини | 275 мм |
| Індекс навантаження шини | 115 |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон шини | річна |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
- Ціна: 3 925 ₴


