Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 195/60R18 96H XL EcoContact 6 R Continental літо
XL (Extra Load) - посилена шина.
Шина Continental EcoContact 6 відрізняється значно поліпшеною стійкістю до зносу і паливною економічністю. Багато в чому це обумовлено застосуванням при виготовленні біговій частини протектора новітньої 2-й генерації гумової суміші GreenChili. Ключовою особливістю в складі компаунда є використання нових полімерних з'єднань. Вони істотно посилюють міцність молекулярних зв'язків між іншими компонентами гумової суміші. В результаті протекторні елементи при впливі на них різноспрямованих сил прискорення менше деформуються. Це знижує нагрів і разом з ним витрата палива, а також дозволяє протектору ефективніше чинити опір абразивного зносу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 96 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Португалія |
| Ширина шини | 195 мм |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс навантаження | 96 |
| Сезон шини | річна |
| Навантаження | 710 |
| Профіль шини | 60 |
| Швидкість | 210 |
| Тип шини | легкова |
| Рекомендований | Немає |
| Вісь застосування | <> |
| XL | Да |
| Омологація | <> |
| FR | Немає |
| Шип | Немає |
| C | Немає |
| RunFlat | Немає |
| Мінімальна кількість | 1 |
| Акція | Немає |
| Мoдель | EcoContact 6 R |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
- Ціна: 5 800 ₴


