
АКБ 6 ст 100 А (950EN) (0) OEM SADA Євро
4 300 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ 6 ст 100 А (950EN) (0) OEM SADA Євро
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Пусковий струм | 950 А |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | SADA |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Країна виробник | Угорщина |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SADA |
| Ємність АКБ | 100 А |
| Довжина АКБ | 353 |
| Пусковий струм АКБ | 950EN |
| Полярність АКБ | 0 |
| Висота АКБ | 190 |
| Ширина АКБ | 175 |
| Рекомендований | Немає |
| Мінімальна кількість | 1 |
| Акція | Немає |
| Мoдель | OEM |
- Ціна: 4 300 ₴

