Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 255/50R19 107Y XL FR PremiumContact 7 Continental літо
FR - (Flange Protector)шина з захистом обода диска.
XL (Extra Load) - посилена шина.
Завдяки новим технологіям та конструктивним змінам керованість, гальмівна здатність та плавність ходу шини Continental PremiumContact 7 у черговий раз покращилися порівняно з його попередником Continental PremiumContact 6.
При розробці шини Continental PremiumContact 7 приділяли велику увагу максимальній безпеці для всіх типів приводу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Португалія |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс швидкості | Y |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Ширина шини | 255 мм |
| Індекс навантаження шини | 107 |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон шини | річна |
| Діаметр колеса/диска | 19" |
- Ціна: 9 250 ₴


