Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 275/50R20 113W XL ContiSportContact 5 SUV Continental MO літо
FR |
шина із захистом обода диска. |
MO |
Рекомендована установка шин з цієї маркуванням для досягнення оптимальних характеристик, для автомобіля - Mercedes |
SUV |
Sport Utility Vehicles – шина для кросоверів класу "спорт" та позашляховиків. |
Шина летняя Continental ContiSportContact 5 SUV розроблена для експлуатації на кросоверах і позашляховиках.
Модель втілює в собі основний принцип німецького концерну - максимальна безпека без шкоди для комфорту і задоволення від водіння. При розробці і виготовленні виробу застосовані інноваційні матеріали і технології. Гумова суміш "Black Chilli" містить полімерні добавки з молекулярними ланцюжками різної довжини, які в режимах прискорення і гальмування, що викликають нагрівання шини, підвищують коефіцієнт зчеплення з дорожнім полотном, що значно скорочує гальмівний шлях і покращує параметри розгону.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | США |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Позашляховики |
| Висота профілю шини | 50 |
| Індекс швидкості | W |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Ширина шини | 275 мм |
| Індекс навантаження шини | 113 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Модель | ContiSportContact 5 |
| Бренд | Continental |
| Індекс навантаження | 113 |
| Сезон шини | річна |
| Навантаження | 1150 |
| Профіль шини | 50 |
| Швидкість | 270 |
| Тип шини | легкова |
| Рекомендований | false |
| Вісь застосування | <> |
| XL | true |
| Омологація | MO |
| FR | false |
| Шип | false |
| C | false |
| RunFlat | false |
| Мінімальна кількість | 2 |
| Акція | false |
- Ціна: 13 200 ₴


