
АКБ 6 ст 45(35) А (360EN) (1) Topla Top Japan (min)
3 050 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ 6 ст 45(35) А (360EN) (1) Topla Top Japan (min)
Topla Top Japan технологія, яка використовує останні інновації у виробництві Са / Са батарей, яка забезпечує найбільшу продуктивність при холодному пуску двигуна і чудову, високу потужність, необхідну для останніх поколінь автомобілів з високим енергоспоживанням. Кришка SMF дає повний захист від протоки навіть при перевертанні і абсолютно не вимагає технічного обслуговування протягом всього терміну служби батареї.
+ Конструкція з герметичною кришкою
+ Більше число пластин гарантує на 30% більший пусковий струм
+ Краща корозійна захист і більш тривалий термін служби
+ Пристрій вибухозахисту запобігає потраплянню полум'я в батарею
+ Ідеально підходить для автомобілів з великою кількістю електрообладнання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Topla |
| Країна виробник | Словенія |
| Довжина | 196 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Висота | 202 мм |
| Пусковий струм | 360 А |
| Ємність акумулятору | 35 А. г |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 050 ₴

