
АКБ 6 ст 110 А (1000EN) (0) AutoPart FORTIS Євро
5 350 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FORTIS — сучасні АКБ від польського бренда AutoPart, заснованого ще у 80-х рр. Компанія пропонує акумулятори для різних видів техніки, роблячи ставку на використання новітніх технологій і дотримання високих стандартів якості. Під час виробництва представленої серії задіяний розпилювальний метод нанесення окису олива. Завдяки цьому шар виходить однорідним, забезпечується чудова якість активної маси АКБ і її ємності.
Надійна робота та просте обслуговування
Представники лінійки FORTIS підходять для сучасних машин у європейських та азійських корпусах. Виробництво здійснюється відповідно до новітньої кальцієвої технології, що дає змогу збільшити пускові характеристики та скоротити зниження рівня саморозряджання під час режиму бездіяльності. До особливостей АКБ належать:
● низький відсоток витрати води, завдяки чому не потрібно стежити за рівнем електроліту та витрачати час на обслуговування;
● підвищений захист від вібрації завдяки міцному корпусу;
● збереження високих пускових характеристик у широкому діапазоні температур;
● наявність пламегасника та газовідведення для безпеки.
Модель обладнана вбудованою в кришку ручкою. Передбачений також індикатор рівня заряду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autopart |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Пусковий струм | 1000 А |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 350 ₴

