
Станція ДБЖ KAPSUN ARES АКБ LiFePO4 51.2V 200Ah 10.24KWh 10240Wh + інвертор 5.5KW підлогова
83 476 ₴
- Готово до відправки
- +380 (50) 299-43-58Олег
Станція ДБЖ KAPSUN ARES АКБ LiFePO4 51.2V 200Ah 10.24KWh 10240Wh + інвертор 5.5KW підлогова
Система зберігання енергії KAPSUN ARES SCAS підлогова на базі інвертора потужністю 5,5 кВт з акумуляторами LiFePO₄ ємністю 10 кВт*год призначена для резервного та автономного живлення. Формат All-in-One поєднує в собі інвертор і батареї.
Система підтримує підключення сонячних панелей, забезпечує чисту синусоїду 230 В та потужність до 5,5 кВт для стабільної роботи котлів, насосів, холодильників, серверів і чутливої електроніки та має високий ККД.
Акумулятор KAPSUN LiFePO4 51.2V 200Ah 10.24KWh 10240Wh – це високоефективний літій-залізо-фосфатний акумулятор для безпечного зберігання енергії з високою ефективністю.
Акумулятор KAPSUN LiFePO4 51.2V 200Ah 10.24KWh 10240Wh має BMS (Battery Management System), який забезпечує повний захист акумулятора від перезаряджання, перенавантаження та короткого замикання, оскільки безпека використання є найважливішою характеристикою будь-якої акумуляторної батареї.
Акумулятор KAPSUN LiFePO4 51.2V 200Ah 10.24KWh 10240Wh має широкий діапазон температур від 0 ℃ до 50 ℃ та забезпечує значне накопичення енергії. Експлуатація акумулятора дозволяється у житлових приміщеннях.
Технічні характеристики Системи зберігання енергії KAPSUN ARES SCAS:
*Виробник KAPSUN
*Тип АКБ LiFePO4
*Номінальна напруга: 51,2 V
*Ємність: 200 Ah / 10240 Wh
*Діапазон робочої напруги: 43.2 V – 58.4 V
*Стандартний струм заряду АКБ: 50 A
*Максимальний струм заряду АКБ: 100 A
*Максимальний струм розряду АКБ: 100 A
*Робоча температура: от 0 ℃ до 50 ℃
*Кількість циклів: ≥6000 (0.5C, 25℃, 80% DOD)
*Розміри товару: 840 x 480 x 300 мм
*Розміри товару в упаковці: 900 x 530 x 470 мм
*Вихідна потужність: 5500 W
*Роз'єми: CAN / RS232 / RS485 / 2*220 V
*Оптимальна напруга від сонячних панелей: 300-400 V
*Вага: 100 кг
*Гарантія: 6 місяців
Вбудований LCD екран із зазначенням усіх необхідних налаштувань та значень. Крім того, система зберігання енергії KAPSUN ARES SCAS оснащено Wi-Fi модулем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAPSUN |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | ДБЖ All-in-One |
| Довжина АКБ | 300 |
| Мінімальна кількість | 1 |
| Висота АКБ | 840 |
| Акція | Немає |
| Рекомендується | Немає |
| Ємність АКБ | 200 Ah / 10240 Wh / 10,24 KWh |
| Наявність монітору | Да |
| Наявність Bluetooth | Немає |
| Напруга DC, V | 51,2 V |
| Наявність Wi-Fi | Да |
| Потужність інвертора номінальна, KW | 5.5 KW / 5500 W |
| Потужність інвертора максимальна, KW | 5.5 KW / 5500 W |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Номінальна напруга AC вхідна/вихідна, V | 90-280VAC/230VAC |
- Ціна: 83 476 ₴




