Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 205/70R15 96H FM601 FIREMAX літо
Шини Firemax FM601 відрізняються коротким гальмівним шляхом, відмінною керованістю і хорошим зчепленням.
Діоксид кремнію є одним з ключових компонентів сполуки. Він, як і ряд інших компонентів, забезпечує термостійкість зі збереженням еластичності, стійкість до абразивного зношування і мінімізацію опору коченню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Firemax |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 96 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 205 мм |
| Тип шини | Радіальна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Призначення | Легкові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
- Ціна: 2 150 ₴


