
АКБ 6 ст 110 А (980EN) (0) CARBON Євро
5 350 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ 6 ст 110 А (980EN) (0) CARBON Євро
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 110 А. г |
| Пусковий струм | 980 А |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Carbon |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 350 ₴

