Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 275/65R18 116H RS27 Habilead літо
Шини Habilead RS27 - для використання на пікапах, легких вантажівках та повнорозмірних позашляховиках. Автошини Habilead RS27 можна використовувати на асфальтованих дорогах, дорогах поганої якості та на ґрунтованих дорогах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Habilead |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Ширина шини | 275 мм |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс навантаження шини | 116 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс навантаження | 116 |
| Сезон шини | річна |
| Навантаження | 1250 |
| Профіль шини | 65 |
| Швидкість | 210 |
| Тип шини | легкова |
| Рекомендований | Немає |
| Вісь застосування | <> |
| XL | Немає |
| Омологація | <> |
| FR | Немає |
| Шип | Немає |
| C | Немає |
| RunFlat | Немає |
| Мінімальна кількість | 1 |
| Акція | Немає |
| Мoдель | RS27 |
| Призначення | Легкові |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
- Ціна: 3 900 ₴


