Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 195/75R16C 110/108R RainMax 5 Uniroyal літо
Шини Uniroyal RainMax 5:
- впевнено керуйте автомобілем навіть у найскладніших вологих умовах.
- Збільшений пробіг: насолоджуйтесь високою економічною ефективністю завдяки тривалому терміну служби шин.
- Низький опір коченню: економія палива та збільшений запас ходу дозволяють здійснювати тривалі поїздки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Легковантажні |
| Виробник | Uniroyal |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс швидкості | R |
| Країна виробник | Словаччина |
| Ширина шини | 195 мм |
| Індекс навантаження шини | 110/108 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Uniroyal |
| Індекс навантаження | 110/108 |
| Сезон шини | річна |
| Навантаження | 1060/1000 |
| Профіль шини | 75 |
| Швидкість | 170 |
| Тип шини | легкогрузовая |
| Рекомендований | Немає |
| Вісь застосування | <> |
| XL | Немає |
| Омологація | <> |
| FR | Немає |
| Шип | Немає |
| C | Да |
| RunFlat | Немає |
| Мінімальна кількість | 2 |
| Акція | Немає |
| Мoдель | RainMax 5 |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
- Ціна: 5 000 ₴


