Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 285/45R21 113Y XL FR SportContact 6 AO1 Continental літо
XL - (Extra Load) - посилена шина .
FR - шина із захистом обода диска.
AO1 -Рекомендовано встановлення шин з цим маркуванням для досягнення оптимальних характеристик - Audi
Особливості шини Continental SportContact 6:
- оновлений компаунд значно поліпшив зчіпні властивості, особливо на мокрому дорожньому покритті і при гальмуванні;
- додатковий гібридний корд брекера підвищив стабільність і стійкість шини на високій швидкості;
- об'єднані в групи блоки «плечей» із зовнішнього боку протектора і в його центральній частині покращують оперативність управління.
У нас завжди:
❗ Низька ціна
✔️Великий вибір
✔️Знижки
✈️ Доставка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Португалія |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 45 |
| Індекс швидкості | Y |
| Посадковий діаметр шини | 21" |
| Ширина шини | 285 мм |
| Індекс навантаження шини | 113 |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Шина із захистом обода диска | Да |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 21" |
| Бренд | Continental |
| Індекс навантаження | 113 |
| Сезон шини | річна |
| Навантаження | 1150 |
| Профіль шини | 45 |
| Швидкість | 300 |
| Тип шини | легкова |
| Рекомендований | Немає |
| Вісь застосування | <> |
| XL | Да |
| Омологація | AO1 |
| FR | Да |
| Шип | Немає |
| C | Немає |
| RunFlat | Немає |
| Мінімальна кількість | 2 |
| Акція | Немає |
| Мoдель | SportContact 6 |
- Ціна: 14 200 ₴


