Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 225/70R15c 112/110S Cargo Speed Evo Tigar Літо
Шини Tigar CargoSpeed Evo (Cargo Speed Evo) - літні легковантажні шини економ-класу, що випускаються під одним із брендів третього ешелону групи компаній Michelin. При помірній ціні для них характерні гарний баланс між тягово-зчіпними властивостями на мокрій дорожній поверхні та енергоефективністю, низький рівень шуму, висока стійкість до зношування та навантажень, а також тривалий період експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tigar |
| Країна виробник | Сербія |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Призначення | Легковантажні |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | S |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 225 мм |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Індекс навантаження шини | 112/110 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон шини | річна |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
- Ціна: 4 175 ₴


