Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 185/65R14 86H Touring Tigar літо
Літня шина Tigar Touring призначена для компактних легкових автомобілів. Характеризується стабільними зчіпні властивості на мокрому покритті, їздовим і акустичним комфортом, тривалим терміном служби.
Особливості шини Tigar Touring:
— V-образне розташування дренажних канавок забезпечує високу стійкість до аквапланування;
— S-образні блоки в центральній частині підсилюють курсову стійкість;
— широкі плечові зони з масивними блоками перешкоджають боковим скольжениям і скорочують довжину гальмівного шляху.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tigar |
| Країна виробник | Сербія |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | H |
| Індекс навантаження шини | 86 |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Ширина шини | 185 мм |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувацькi характеристики | |
| Модель | Touring |
| Бренд | Tigar |
| Індекс навантаження | 86 |
| Сезон шини | річна |
| Навантаження | 530 |
| Профіль шини | 65 |
| Швидкість | 210 |
| Тип шини | легкова |
| Рекомендований | false |
| Вісь застосування | <> |
| XL | false |
| Омологація | <> |
| FR | false |
| Шип | false |
| C | false |
| RunFlat | false |
| Мінімальна кількість | 2 |
| Акція | false |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
- Ціна: 2 250 ₴


