
АКБ 6 ст140А (900EN) (3) CARBON
6 600 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ 6 ст140А (900EN) (3) CARBON
513x192x194/218
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carbon |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 140 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 194 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 513 мм |
| Стан | Новий |
| Полярність | 3 (+ зверху) |
| Пусковий струм | 900 А |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
- Ціна: 6 600 ₴

