
АКБ 6 ст 230 А (1400EN) (3) (225, 220) Autopart Galaxy Plus
11 400 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ 6 ст 230 А (1400EN) (3) (225, 220) Autopart
довжина * ширина * висота
518 * 276 * 242
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autopart |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 518 мм |
| Ширина | 276 мм |
| Висота | 242 мм |
| Пусковий струм | 1400 А |
| Ємність акумулятору | 230 А. г |
| Полярність | 3 (+ зверху) |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 11 400 ₴

