
АКБ 6 ст 72 Азал (720EN) (0) Auto Part GALAXY EFB Start-Stop Євро
4 450 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКБ 6 ст 72 Азал (720EN) (0) Auto Part GALAXY EFB Start-Stop Євро
АКБ Auto Part GALAXY EFB:
- ідеальне рішення і дуже висока продуктивність для транспортних засобів з великою кількістю споживачів енергії (багатим додатковим обладнанням) і частими циклами запуску, таких як системи START STOP або спеціалізовані транспортні засоби (наприклад, таксі)
- Спеціальна вугільна добавка до електродів (Super Expanded 3XD-Graphite)
- Позитивні електроди з унікальним складом активного матеріалу і напівсинтетичній мембраною
- Збільшення терміну служби та циклічної стійкості; до 3-х разів довше, ніж стандартні акумулятори
- До 130% краща здатність приймати електричні заряди, ніж у звичайних акумуляторів
- Висока стабільність і стійкість до впливу екстремальних температур в камері двигуна
- Найвища безпека (противибухові вкладиші, і герметичність акумулятора дозволяють використовувати його також у пасажирському салоні або багажнику)
- Надійний запуск навіть при екстремально низьких температурах і навантаженні великою кількістю приймачів струму
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Autopart |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 278 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Пусковий струм | 720 А |
| Ємність акумулятору | 72 А. г |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Тип акумулятора | EFB |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 450 ₴

