
АКБ 6 ст 190 А (1200EN) (3) Bi-Power євро
7 300 ₴
- Готово до відправки
- +380 (50) 299-43-58Олег
АКБ 6 ст 190 А (1200EN) (3) Bi-Power євро
Акумулятори Bi-Power виготовляються в Запоріжжі на сучасному виробництві компанії «ACCUM». Завод був відкритий у 1994 році та досі займає лідерські позиції на ринку українських акумуляторних батарей завдяки високій якості акумуляторних АКБ.
Пластини акумуляторів Bi-Power виготовлені з малосурм'янистого олив'яного сплаву, також використовується сепаратор конвертного типу Glass Fiber з поліетилену. Такі сепаратори захищають пластини від замикання й передчасного осипання активної маси. Також пластини акумулятора леговані селеном, що збільшує міцність і стійкість до корозії електродів, а отже, забезпечують довговічність роботи акумулятора Bi-Power. Завдяки такому підходу виробникові вдалося зменшити витрату води й тепер акумулятор практично не вимагає обслуговування. Повністю розрахований під українські дорожні та погодні умови.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 190 А. г |
| Пусковий струм | 1200 А |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Полярність | 3 (+ зверху) |
| Виробник | Bi-Power |
| Довжина | 507 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 223 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 300 ₴

