Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 195/65R15 91V S801 Habilead літо
Літня шина Habilead S801— для власників легкових автомобілів, які хочуть отримати від таких виробів не тільки чудові зчіпні властивості та керованість, але й високий рівень комфорту. Ця модель відповідає всім досить суперечливим один одному вимогам, завдяки застосуванню сучасних технологій і матеріалів.
ОСОБЛИВОСТІ ШИНИ HABILEAD S801:
- асиметричний протектор, що підвищує зчіпні властивості на слизькому від води покритті;
- висока курсова стійкість завдяки жорстким поздовжнім ребрам у центрі;
- знижений рівень шуму завдяки додатковому суцільному ребра з зовнішнього боку протектора;
- покращена гумова суміш із підвищеним вмістом силіки та функціональними полімерами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Habilead |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | V |
| Індекс навантаження шини | 91 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Ширина шини | 195 мм |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
| Індекс навантаження | 91 |
| Сезон шини | річна |
| Навантаження | 615 |
| Профіль шини | 65 |
| Швидкість | 240 |
| Тип шини | легкова |
| Рекомендований | Немає |
| Вісь застосування | <> |
| XL | Немає |
| Омологація | <> |
| FR | Немає |
| Шип | Немає |
| C | Немає |
| RunFlat | Немає |
| Мінімальна кількість | 1 |
| Акція | Немає |
| Мoдель | S801 |
- Ціна: 1 925 ₴


