Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шина 215/60R17 96H K717 Habilead літо
Літні автошини Habilead K717 - демонструють високу продуктивність і на сухих і на мокрих дорогах. Покришка пропонує хорошу зносостійкість та знижений опір коченню для паливної ефективності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Habilead |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Посадковий діаметр шини | 17" |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс навантаження шини | 96 |
| Індекс швидкості | H |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шини | 215 мм |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Habilead |
| Індекс навантаження | 96 |
| Сезон шини | річна |
| Навантаження | 710 |
| Профіль шини | 60 |
| Швидкість | 210 |
| Тип шини | легкова |
| Рекомендований | Немає |
| Вісь застосування | <> |
| XL | Немає |
| Омологація | <> |
| FR | Немає |
| Шип | Немає |
| C | Немає |
| RunFlat | Немає |
| Мінімальна кількість | 2 |
| Акція | Немає |
| Мoдель | K717 |
| Діаметр колеса/диска | 17" |
- Ціна: 2 550 ₴


