Шина 185R14C 102/100R RainMax 3 Uniroyal літо
Шини Uniroyal Rain Max 3 - міцні та довговічні літні покришки для легковантажних автомобілів, що забезпечують відмінні показники на мокрому і сухому асфальті. Ця модель є третім поколінням автогуми відомого бренду, вартість якої залишається доступною. Підбір коліс для комерційного транспорту з появою даної моделі спростився: тепер можна знайти відмінне поєднання ціни та якості.Посилена конструкція шин витримує значні навантаження, склад гумової суміші сприяє зниженню витрати палива і збільшення експлуатаційного ресурсу. Компанія-виробник застосувала ефективні рішення, завдяки яким покришки гарантують стабільність і керованість в різних умовах. Купити шини Uniroyal Rain Max 3 - це можливість отримати максимум переваг, забезпечених високою якістю і надійністю автошин, що заслужили хороші відгуки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniroyal |
| Країна виробник | Чехія |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Стан | Новий |
| Призначення | Легковантажні |
| Індекс швидкості | R |
| Індекс навантаження шини | 102/100 |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Ширина шини | 185 мм |
| Тип | Шина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Uniroyal |
| Індекс навантаження | 102/100 |
| Сезон шини | річна |
| Навантаження | 850/800 |
| Профіль шини | 80 |
| Швидкість | 170 |
| Тип шини | легкогрузовая |
| Рекомендований | Немає |
| Вісь застосування | <> |
| XL | Немає |
| Омологація | <> |
| FR | Немає |
| Шип | Немає |
| C | Да |
| RunFlat | Немає |
| Мінімальна кількість | 2 |
| Акція | Немає |
| Мoдель | RainMax 3 |
| МодельС | RainMax 3 |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
- Ціна: 2 900 ₴


