
АКБ 6 ст 50А (540EN) (0) Topla EFB Start-Stop Євро
4 200 ₴
- Готово к отправке
+380 (98) 122-75-46
Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
АКБ 6 ст 50А (540EN) (0) Topla EFB Start-Stop Євро – це сучасний стартерний акумулятор, призначений для автомобілів із технологією STAR-STOP що забезпечує надійний запуск двигуна навіть при частих зупинках/запусках завдяки технології EFB (Enhanced Flooded Battery), яка надає підвищену стійкість до глибоких розрядів та корозії, має європейський тип корпусу (Євро) та струм холодної прокрутки 540A, що підходить для багатьох легкових авто.
| Основные | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | EFB |
| Емкость аккумулятора | 50 А·ч |
| Пусковой ток | 540 А |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Производитель | Topla |
| Длина | 207 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Высота | 190 мм |
| Страна производитель | Словения |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение аккумулятора | 15 В |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 200 ₴

