Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 315/60R22.5 152/148M Supercargo SC117 (Рульова)
Шини Supercargo SC117 прекрасно себе зарекомендувала під час використання на будь-яких вантажних автомобілях. Для отримання високих експлуатаційних параметрів застосовувалися новітні матеріали та технології. Унаслідок ґрунтовного контролю якості унеможливлюється потрапляння бракованої партії до споживача, водночас шина повністю відповідає всім заявленим характеристикам.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Supercargo |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Ширина шины | 315 мм |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 152/148 |
| Индекс скорости | M |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 8 400 ₴


