
Шина 315/60R22.5 154/150(152/148)L(M) Tourador MAX FORCE D1 3PMSF (Ведуча)
12 150 ₴
- Готово к отправке
+380502994358
- +380 (98) 122-75-46Олег
- +380 (50) 299-43-58Олег
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 315/60R22.5 154/150(152/148)L(M) Tourador MAX FORCE D1 3PMSF (Ведуча)
• Модернізовані 3D-ламелі для кращого зчеплення на мокрій дорозі та більшої жорсткості протектора
• Рівномірне зношування та низький рівень шуму при коченні, що досягаються завдяки ретельно виконаним бічним канавкам.
• Найкраще зчеплення на мокрій дорозі, великий пробіг завдяки новому складу
• Оптимізований спрямований малюнок зі спеціально розробленими ламелями для надійного зчеплення на мокрій землі та снігу
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Force |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Ширина шины | 315 мм |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 154/150 |
| Индекс скорости | L |
| Страна производитель | Таиланд |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 12 150 ₴

