Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 295/60R22.5 150/147L Tourador MAX FORCE D1 3PMSF (Ведуча)
• Модернізовані 3D-ламелі для кращого зчеплення на мокрій дорозі та більшої жорсткості протектора
• Рівномірне зношування та низький рівень шуму при коченні, що досягаються завдяки ретельно виконаним бічним канавкам.
• Найкраще зчеплення на мокрій дорозі, великий пробіг завдяки новому складу
• Оптимізований спрямований малюнок зі спеціально розробленими ламелями для надійного зчеплення на мокрій землі та снігу
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tourador |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Ширина шины | 295 мм |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 150/147 |
| Индекс скорости | L |
| Страна производитель | Таиланд |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 11 250 ₴


