Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 265/70R19.5 143/141J Tourador MAX FORCE S1 3PMSF (Рульова)
- Низький опір коченню, хороше зчеплення на мокрій дорозі та великий пробіг завдяки покращеному складу гуми
- Багатокутні канавки для кращої жорсткості протектора та зниження шуму кочення
- Унікальні ламелі на протекторі покращують зчеплення з мокрою дорогою та зчеплення на снігу
- Оптимізована ширина ребра для рівномірного зношування
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tourador |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 19.5" |
| Ширина шины | 265 мм |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс нагрузки шины | 143/141 |
| Индекс скорости | J |
| Страна производитель | Таиланд |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 19.5" |
- Цена: 7 950 ₴


