Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/75R17.5 135/133J Tourador MAX FORCE S1 3PMSF (Рульова)
- Низький опір коченню, хороше зчеплення на мокрій дорозі та великий пробіг завдяки покращеному складу гуми
- Багатокутні канавки для кращої жорсткості протектора та зниження шуму кочення
- Унікальні ламелі на протекторі покращують зчеплення з мокрою дорогою та зчеплення на снігу
- Оптимізована ширина ребра для рівномірного зношування
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tourador |
| Страна производитель | Таиланд |
| Высота профиля шины | 75 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Посадочный диаметр шины | 17.5" |
| Индекс скорости | J |
| Индекс нагрузки шины | 135/133 |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 17.5" |
- Цена: 5 700 ₴


