Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/60R16 95V FM601 Kpatos літо
Шини Kpatos FM601 характеризуються коротким гальмівним шляхом, відмінною керованістю і хорошим зчепленням.
Одним з ключових компонентів складу компаунда виступає діоксид кремнію. Він, а також ряд інших складових, що забезпечують термічну стійкість із збереженням еластичності, протистояння абразивного зносу і мінімізації опору коченню.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kpatos |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 95 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина шины | 215 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Вид шины | Радиальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 1 950 ₴


