Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/75R16C 116/114R Cargo Speed Evo Tigar Літо
Шини Tigar CargoSpeed Evo (Cargo Speed Evo) - літні легковантажні шини економ-класу, що випускаються під одним із брендів третього ешелону групи компаній Michelin. При помірній ціні для них характерні гарний баланс між тягово-зчіпними властивостями на мокрій дорожній поверхні та енергоефективністю, низький рівень шуму, висока стійкість до зношування та навантажень, а також тривалий період експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tigar |
| Страна производитель | Сербия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легкогрузовые |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | R |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Индекс нагрузки шины | 116/114 |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 4 600 ₴


