Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 385/65R22.5 164K(158L) BRT1 Barkley 3PMSF (Причіп)
Barkley BRT1 — всесезонна шина від сербської компанії Barkley. Вона встановлюється на причіпні осі автомобілів, що здійснюють далекобійні рейси або регулярні регіональні перевезення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barkley |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс нагрузки шины | 164 |
| Индекс скорости | K |
| Страна производитель | Сербия |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Высота профиля шины | 65 |
| Ширина шины | 385 мм |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 17 000 ₴



