Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 315/80R22.5 158/150L(154/150M) BL223 Barkley 3PMSF (Рульова)
Шина Barkley BL223 — модель, яка розрахована на вантажний транспорт, що виконує перевезення на різні відстані. Її рекомендовано використовувати на рульовій осі. Особливий малюнок протектора забезпечує надійне зчеплення навіть на мокрому дорожньому покритті. Це також гарантує відмінну зносостійкість для тривалої та комфортної експлуатації виробу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barkley |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22" |
| Ширина шины | 315 мм |
| Высота профиля шины | 80 |
| Индекс нагрузки шины | 158 |
| Индекс скорости | L |
| Страна производитель | Сербия |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 13 900 ₴



