Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 315/60R22.5 154/150L(152/148M) BRS1 Barkley 3PMSF (Рульова)
Шина Barkley BRS1 — розрахована на вантажний транспорт, що виконує перевезення на різні відстані. Її рекомендовано використовувати на рульовій осі. Особливий малюнок протектора забезпечує надійне зчеплення навіть на мокрому дорожньому покритті. Це також гарантує відмінну зносостійкість для тривалої та комфортної експлуатації виробу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Производитель | Barkley |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс нагрузки шины | 154/150 |
| Индекс скорости | L |
| Страна производитель | Сербия |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 315 мм |
| Высота профиля шины | 60 |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 12 193 ₴



