Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 295/80R22.5 154/149M BL223 Barkley 3PMSF (Рульова)
Шина Barkley BL223 — модель, яка розрахована на вантажний транспорт, що виконує перевезення на різні відстані. Її рекомендовано використовувати на рульовій осі. Особливий малюнок протектора забезпечує надійне зчеплення навіть на мокрому дорожньому покритті. Це також гарантує відмінну зносостійкість для тривалої та комфортної експлуатації виробу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barkley |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Индекс нагрузки шины | 154/149 |
| Индекс скорости | M |
| Страна производитель | Сербия |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Высота профиля шины | 80 |
| Ширина шины | 295 мм |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 22,5 |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
| Индекс нагрузки | 154/149 |
| Сезон шины | всесезонная |
| Нагрузка | 3750/3250 |
| Профиль шины | 80 |
| Скорость | 130 |
| Тип шины | грузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | рулевая |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | BL223 |
- Цена: 14 500 ₴



