Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 295/60R22.5 150/147L BRD1 Barkley 3PMSF (Ведуча)
Barkley BRD1 — шина, яка відповідає параметрам вантажних видів транспорту. Виробник рекомендує встановлювати її на ведучу вісь. Максимальна ефективність досягається за умов регіональних і магістральних перевезень на середні та далекі відстані. Модель демонструє надійну роботу навіть під час руху мокрою дорогою або засніженою трасою.
Відмінна тяга та довговічність
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barkley |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Ширина шины | 295 мм |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 150/147 |
| Индекс скорости | L |
| Страна производитель | Сербия |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 22,5 |
| Индекс нагрузки | 150/147 |
| Сезон шины | всесезонная |
| Нагрузка | 3350/3075 |
| Профиль шины | 60 |
| Скорость | 120 |
| Тип шины | грузовая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | ведущая |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | BRD1 |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 12 150 ₴



