Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 295/60R22.5 150/147L BL831 Barkley 3PMSF (Ведуча)
Шина Barkley BL831 виготовлена сербською компанією Barkley на сучасному обладнанні згідно з чинними технологіями виробництва. Модель L831 встановлюють на провідну вісь вантажного транспорту великої місткості, розрахована на тривалу й активну експлуатацію на міських трасах.
Відмінне співвідношення ціни та якості
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barkley |
| Страна производитель | Сербия |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс скорости | L |
| Индекс нагрузки шины | 150/147 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Ширина шины | 295 мм |
| Посадочный диаметр шины | 22.5" |
| Назначение | Грузовые/автобусы |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22.5" |
- Цена: 12 400 ₴



