Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 205/65R17.5 129/127J(132/132G) BLT16 Barkley M+S (Причіп)
Barkley BT16 — всесезонна шина від сербської компанії Barkley. Вона встановлюється на причіпні осі автомобілів, що здійснюють далекобійні рейси або регулярні регіональні перевезення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Barkley |
| Страна производитель | Сербия |
| Назначение | Городские/Автобусные |
| Сезонность шин | Всесезонные шины |
| Посадочный диаметр шины | 17.5" |
| Индекс нагрузки шины | 129/127 |
| Индекс скорости | G |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 205 мм |
| Высота профиля шины | 65 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 17.5" |
- Цена: 5 800 ₴



