Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 225/75R16C 121/120R RainMax 5 Uniroyal літо
Шини Uniroyal RainMax 5:
- впевнено керуйте автомобілем навіть у найскладніших вологих умовах.
- Збільшений пробіг: насолоджуйтесь високою економічною ефективністю завдяки тривалому терміну служби шин.
- Низький опір коченню: економія палива та збільшений запас ходу дозволяють здійснювати тривалі поїздки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Назначение | Легкогрузовые |
| Производитель | Uniroyal |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 75 |
| Индекс скорости | R |
| Страна производитель | Словакия |
| Ширина шины | 225 мм |
| Индекс нагрузки шины | 121/120 |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 7 300 ₴


