Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/70R16 100H FR CrossContact H/T Continental літо
Continental CrossContact H/T — літня шина, яка характеризується особливим малюнком протектора та гарантує відмінний баланс під час експлуатації. Продуктивність покришки CrossContact H/T залишається високою на будь-якому дорожньому покритті й не залежить від погодних умов. Модель CrossContact H/T забезпечує комфортне та плавне пересування, що помітно поліпшує керованість транспортним засобом.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Чехия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 70 |
| Индекс скорости | H |
| Индекс нагрузки шины | 100 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 6 596 ₴


