Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 325/35ZR22 114Y XL FR SportContact 6 Continental MO1 літо
Особливості шини Continental SportContact 6:
- оновлений компаунд значно поліпшив зчіпні властивості, особливо на мокрому дорожньому покритті і при гальмуванні;
- додатковий гібридний корд брекера підвищив стабільність і стійкість шини на високій швидкості;
- об'єднані в групи блоки «плечей» із зовнішнього боку протектора і в його центральній частині покращують оперативність управління.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Германия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 35 |
| Индекс скорости | Y |
| Посадочный диаметр шины | 22" |
| Ширина шины | 325 мм |
| Индекс нагрузки шины | 114 |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колеса/диска | 22" |
- Цена: 16 000 ₴


