Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 215/55ZR16 97W Tercesis ECO Tercelo літо
Tercelo Tercesis ECO— літня автошина, яка найбільш ефективна в міських умовах. Модель пропонує відмінне співвідношення ціни та якості, вирізняється багатофункціональністю та високою продуктивністю протягом усього періоду експлуатації. Серед переваг моделі Tercelo Tercesis ECO - паливна ефективність та курсова стабільність.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tercelo |
| Страна производитель | Китай |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Легковые автомобили |
| Высота профиля шины | 55 |
| Индекс скорости | W |
| Индекс нагрузки шины | 97 |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Ширина шины | 215 мм |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Сезон шины | летняя |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
- Цена: 2 025 ₴


