Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 205/60R16 92V RainExpert 5 Uniroyal літо
Нова шина Uniroyal RainExpert 5 забезпечує безпечне водіння навіть у найскладніших погодних умовах у поєднанні з комфортною їздою та збільшеним пробігом для максимального задоволення від водіння.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Uniroyal |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 16" |
| Высота профиля шины | 60 |
| Индекс нагрузки шины | 92 |
| Индекс скорости | V |
| Страна производитель | Германия |
| Ширина шины | 205 мм |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 16 |
| Диаметр колеса/диска | 16" |
| Индекс нагрузки | 92 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 630 |
| Профиль шины | 60 |
| Скорость | 240 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Нет |
| Омологация | <> |
| FR | Нет |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | RainExpert 5 |
- Цена: 4 413,50 ₴


