Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 255/45R20 105T XL FR UltraContact NXT CRM Continental літо
FR - (Flange Protector)шина з захистом обода диска.
XL (Extra Load) - посилена шина.
Continental UltraContact NXT CRM – довговічні літні шини для широкого спектру автотранспортних засобів як з електродвигунами, так і з традиційними двигунами внутрішнього згоряння. Шини Continental UltraContact NXT CRM має надійні зчіпні властивості на сухій та мокрій дорозі, міцність, зносостійкість, низький рівень шуму при русі та низький опір коченню.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Португалия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | T |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Ширина шины | 255 мм |
| Индекс нагрузки шины | 105 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 20 |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Индекс нагрузки | 105 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 925 |
| Профиль шины | 45 |
| Скорость | 190 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Да |
| Омологация | <> |
| FR | Да |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | UltraContact NXT CRM |
- Цена: 12 028 ₴


