
Шина 245/45R20 103Y XL FR ContiSportContact 5 Continental SSR (run flat) літо
12 200 ₴
- Готово к отправке
- +380 (50) 299-43-58Олег
Шина 245/45R20 103Y XL FR ContiSportContact 5 Continental SSR (run flat) літо
FR - шина із захистом обода диска.
XL - (Extra Load) - посилена шина .
SSR (run flat) - технологія, що дозволяє експлуатацію шини при втраті внутрішнього тиску при проколі або порізі.
Шина летняя Continental ContiSportContact 5 розроблена для експлуатації на кросоверах і позашляховиках.
Модель втілює в собі основний принцип німецького концерну - максимальна безпека без шкоди для комфорту і задоволення від водіння. При розробці і виготовленні виробу застосовані інноваційні матеріали і технології. Гумова суміш "Black Chilli" містить полімерні добавки з молекулярними ланцюжками різної довжини, які в режимах прискорення і гальмування, що викликають нагрівання шини, підвищують коефіцієнт зчеплення з дорожнім полотном, що значно скорочує гальмівний шлях і покращує параметри розгону.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Страна производитель | Словакия |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Высота профиля шины | 45 |
| Индекс скорости | Y |
| Посадочный диаметр шины | 20" |
| Ширина шины | 245 мм |
| Индекс нагрузки шины | 103 |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 20 |
| Диаметр колеса/диска | 20" |
| Индекс нагрузки | 103 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 875 |
| Профиль шины | 45 |
| Скорость | 300 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Да |
| Омологация | <> |
| FR | Да |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Да |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | ContiSportContact 5 |
- Цена: 12 200 ₴

