Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шина 245/40R21 100Y XL FR SportContact 7 Continental NF0 літо
FR - (Flange Protector)шина з захистом обода диска.
XL (Extra Load) - посилена шина.
Continental SportContact 7 – призначені для літніх умов експлуатації високошвидкісні шини з безпечними характеристиками керованості та стабільною, передбачуваною поведінкою як на сухій, так і на мокрій дорожній поверхні. Це шини, що розсувають межі продуктивності спортивної автогуми, здатні подарувати максимальне задоволення від водіння, ще й дуже тривале. Також шини SC7 пропонують одне з найнижчих значень опору коченню в сегменті UUHP, їхня паливна економічність відповідно до євромаркування відноситься до класу «C».
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Continental |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Посадочный диаметр шины | 21" |
| Высота профиля шины | 40 |
| Индекс нагрузки шины | 100 |
| Индекс скорости | Y |
| Страна производитель | Португалия |
| Ширина шины | 245 мм |
| Шина с повышенной нагрузкой | Да |
| Шина с защитой обода диска | Да |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр шины | 21 |
| Диаметр колеса/диска | 21" |
| Индекс нагрузки | 100 |
| Сезон шины | летняя |
| Нагрузка | 800 |
| Профиль шины | 40 |
| Скорость | 300 |
| Тип шины | легковая |
| Рекомендуемый | Нет |
| Ось применения | <> |
| XL | Да |
| Омологация | NF0 |
| FR | Да |
| Шип | Нет |
| C | Нет |
| RunFlat | Нет |
| Минимальное количество | 1 |
| Акция | Нет |
| Мoдель | SportContact 7 |
- Цена: 13 483 ₴


